Każdy z nas ma swoje ulubione słodycze, po które sięga w chwili słabości lub gdy najdzie ochota na małe co nieco. Wśród ulubionych produktów zawsze jest garstka łakoci, które kochamy nie tylko za sam smak, ale również za wartość sentymentalną i wspomnienia, jakie przywołują.

Rurki z kremem - któż ich nie pamięta....

Jeśli zapytałbym, czy w waszych głowach kryją się gdzieś w pamięci łakocie, które powodowały niejednokrotnie uśmiech na twarzy, pewnie wielu z Was wymieniłoby rurki z kremem. Ten tradycyjny wyrób, który rozkochał w sobie nie tylko naszych dziadków i rodziców, nieustannie podbija serca i kubki smakowe wielu miłośników łakoci. Tradycyjne wyroby tego typu opierały się głównie o produkty naturalne, jednak nie zawsze dozwolone w wielu dietach eliminacyjnych np. krem w takich rurkach składa się często ze śmietanki słodzonej cukrem.

Rurki z kremem dla wegan i to jeszcze na diecie?

Wiele osób w dzisiejszych czasach stosuje diety wegańskie, czyli takie, które zakładają eliminacje produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym mleka i jego pochodnych. Niestety ograniczenie spożycia nabiału dotyka też wiele osób z nietolerancją laktozy, czy też alergią na białka występujące w mleku. Takie ograniczenia połączone jeszcze z chęcią zminimalizowania spożycia cukru, sprawiają, że ciężko znaleźć tradycyjne wyroby cukiernicze, które spełniałyby wszystkie te kryteria.

Dlaczego NUTLOVE VEGAN ROLLS CREAM VANILLA?

Marka ALLNUTRITION postanowiła stworzyć nową wersję tradycyjnych rurek z kremem, które zaspokoją słodkie zachcianki, osób nie tylko na diecie wegańskiej. NUTLOVE VEGAN ROLLS CREAM-VANILLA to tradycyjne rurki waflowe z nadzieniem śmietankowo- waniliowym, jednak bez grama dodanego mleka i cukru. Pyszne kremowe nadzienie, stworzono na bazie maltitolu, czyli naturalnej substancji słodzącej, która ma niższy indeks glikemiczny oraz wartość energetyczną niż tradycyjny cukier. Dodatkowo wykorzystano mleko ryżowe oraz olej Shea, które nadają nadzieniu delikatnej gładkiej konsystencji.

Krucha rurka i rozpływający się w ustach krem....

Rurki te zainspirowała nie tylko tradycja, ale również miłość do znanych wszystkim kremów NUTLOVE. ALLNUTRITION NUTLOVE VEGAN ROLLS CREAM VANILLA to idealny kompan każdego, kto ceni sobie funkcjonalne łakocie, które można pałaszować bez poczucia winy. Są one idealnym kompanem i przekąską w trakcie wycieczek, spacerów, a także dodatkiem do deserów czy też miłym prezentem, jakim możemy obdarować bliskich. Chyba każdy z nas uwielbia to połączenie kruchego słodkiego wafelka i delikatnego, rozpływającego się w ustach kremu.

Komentarze (0)